przeprowadzki opole
Przeprowadzki

EXTRANS

EXTRANS

Przeprowadzki Opole

Przeprowadzka to niełatwe zadanie, któremu trudno jest podołać samemu, na własną rękę. W sytuacji, gdy potrzebujemy pomocy, warto jest powierzyć to zadanie rzetelnej firmie przeprowadzkowej.

Jesteśmy firmą, która posiada pakiet ubezpieczeń oraz niezbędnych licencji. Ponadto świadczymy nie tylko przeprowadzki, ale również dostarczamy niezbędnych do pakowania materiałów oraz pomagamy w zabezpieczeniu Państwa mienia. Materiały, którymi ochraniamy dobra materialne są wysokiej jakości, o podwyższonej wytrzymałości. Jest to niezwykle istotne w celu uniknięcia uszkodzeń oraz całkowitych zniszczeń przewożonych rzeczy w trakcie przeprowadzki.

Extrans to najtrafniejszy wybór na przeprowadzki w Opolu, który zapewnia terminowe, bezpieczne oraz profesjonalne wykonanie zleconego zadania.

Przeprowadzki z nami to trafny wybór!

Jeżeli szukacie sprawdzonej ekipy to trafiliście w odpowiednie miejsce! Nasza firma zrealizuje Waszą przeprowadzkę szybko i bezstresowo!

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi przeprowadzki w Opolu. Jeśli poszukujecie kompetentnej ekipy, która w profesjonalny sposób pomoże przeprowadzić wasze dobra materialne i dobytek, to nasza firma jest najlepszym wyborem!

Aby zapewnić Wam komfort i gwarancję pewności, oferujemy ubezpieczenie przeprowadzanego mienia na wypadek nieszczęśliwego wypadku lub zdarzeń losowych. Bogate doświadczenie, rzetelna ekipa przeprowadzkowa oraz profesjonalne pojazdy sprawiają, że przeprowadzki w Opolu realizowane są na najwyższym poziomie, co gwarantuje sukces oraz Wasze zadowolenie.

EXTRANS to gwarancja udanej i rzetelnie zrealizowanej przeprowadzki!

Poza przeprowadzkami wykonujemy rozliczne usługi.

Nasza firma przygotuje Was do przeprowadzki kompleksowo! Oferujemy między innymi dostarczenie materiałów do pakowania (kartonów, worków, pojemników) oraz zapewniamy w razie życzenia również pakowanie. Odpowiednio zabezpieczamy dobytek za pomocą folii stretch, folii bąbelkowej oraz kartonu falistego. U nas nic się nie uszkodzi!

profesjonalne przeprowadzki - materiały pakowe

Materiały Pakowe

EXTRANS
fachowe przeprowadzki - materiały pakowe

Materiały Pakowe

EXTRANS
EXTRANS

Przeprowadzki Mieszkań

Przeprowadzamy małe i duże mieszkania z powodzeniem. Jeżeli mieszkasz na 8 piętrze i masz małą windę, nie przejmuj się, nasza ekipa zajmie się przeprowadzką Twojego mieszkania a za duże elementy zniesie ręcznie!

Przeprowadzki Domów

Przeprowadzki dużych domów również są nam nie straszne. W trakcie działania naszej firmy przeprowadziliśmy dziesiątki rodzin mieszkających w domkach jednorodzinnych. W mgnieniu oka przeprowadzimy Twój dom!

Przeprowadzki Biur

Posiadacie Państwo kilka kompletów biurowych, sporo dokumentów i sprzętu komputerowego? To praca dla nas! Nasza brygada z powodzeniem zajmie się przeprowadzką Waszego biura - szybko i bez stresu!

Przeprowadzki Firm

Przeprowadzki dużych firm to nasza specjalność. Posiadamy odpowiednie zaplecze ludzkie, sprzętowe i techniczne. Całość przeprowadzki firmy zorganizujemy i poukładamy profesjonalnie w każdym detalu!

fachowe przeprowadzki - materiały pakowe

przeprowadzki
mieszkań i domów

EXTRANS
fachowe przeprowadzki - materiały pakowe

przeprowadzki
biur i firm

EXTRANS

Skrupulatne zabezpieczenie mienia made in EXTRANS

Do dyspozycji mamy cały szereg materiałow zabezpieczających, mających sprawić że Wasz dobtek przetrwa przeprowadzkę bez najmniejszego uszczerbku! To się sprawdza!

dokładna ochrona

Tanie Przeprowadzki? Tak tylko z firmą EXTRANS

Lubimy mówić że nasza firma ma "przyjazne ceny". Tak to prawda! Zawsze staramy się stać frontem do klienta i sztucznie nie zawyżać cen przeprowadzek! Jesteśmy po porstu uczciwi!

"normalne" ceny

Dokumentacja usługi przeprowadzkowej EXTRANS

Jesteśmy skrupulatni zarówno w przypadku przeprowadzek firm czy domów, nie ma miejsca na pomyłki dlatego sporządzamy odpowiednie dokumenty i moniotrujemy przebieg usługi.

wysoka jakość

Ciągle nie jesteś pewien? Masz dodatkowe pytania odnośnie przeprowadzki?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 533 789 987 lub poprzez adres email kontakt@extrans.opole.pl. Czekamy!

Cennik Przeprowadzek

Zapraszamy do zapoznania się z cenami naszych usług przeprowadzkowych. Zawsze staramy się być możliwie elastyczni w dopasowaniu budżetu do aktualnych możliwości naszego partnera. Ze względu na specyfikę danej przeprowadzki ceny mogą się róznić od tych dostępnych poniżej.

Ceny Przeprowadzek

Mieszkań i Domów
Ekonomiczna

Auto + 1 pracownik

od 70 pln

Cena od rozpoczętej godziny

Pełna

Auto + 2 pracowników

od 90 pln

Cena od rozpoczętej godziny

Wynajęcie samego pojazdu 60 pln za każdą rozpoczętą roboczogodzinę.

Ceny Przeprowadzek

Biur i Firm
Ekonomiczna

Auto + 2 pracowników

od 90 pln

Cena netto od rozpoczętej godziny

Pełna

Auto + 3 pracowników

od 120 pln

Cena netto od rozpoczętej godziny

Możliwość wynajęcia większej ilości pojazdów i tragarzy. Ceny netto.

Przeprowadzki z EXTRANS - Partnerzy Firmy

Zapraszamy do współpracy firmy oferujące przeprowadzki ale nie tylko.

logo firmy emGRAF Strona partnera
PARTNER

emGRAF - torby reklamowe

Firma emGRAF to nasz wieloletni partner, którego darzymy ogromnym zaufaniem dlatego z czystym sumieniem polecamy usługi firmy.

promove przeprowadzki logo Strona partnera
PARTNER

ProMove Przeprowadzki

Firma ProMove organizuje małe i duże przeprowadzki dla firm oraz osób prywatnych. Wielokrotnie pomagała nam w Opolu.

protape logo Strona partnera
PARTNER

Protape - taśmy pakowe

Nasz partner produkuje taśmy samoprzylepne z nadrukiem. W naszej pracy wielokrotnie stosowaliśmy taśmy przy przeprowadzkach.

EXTRANS

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług przeprowadzkowych. Nasze doświadczenie i dokonania mówią same za siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi mocnymi stronami.