EXTRANS

Usługi Transportowe

Odpowiednio przeprowadzony transport jest niezwykle istotny. Ważne jest prawidłowe zabezpieczenie przewożonych dóbr majątkowych, higiena pracy zgodna z zasadami BHP oraz szybkość realizacji zlecenia. Wszystkie te wymogi spełnia firma Extrans, która świadczy usługi transportowe w Opolu.

Extrans to wiodąca marka na opolskim rynku przewoźniczym. Tanie usługi transportowe z naszą firmą cieszą się Państwa zadowoleniem, z czego jesteśmy niezmiernie dumni i dziękujemy za Państwa niesłabnące zaufanie.

Personel.

Usługi transportowe z pomocą doświadczonych kierowców gotowych na nietypowe wymagania klientów!

Ubezpieczenie.

Bezpieczne usługi transportowe - wszystkie ładunki są zawsze zabezpieczone i ubezpieczone - OCP.

Flota.

Regularnie odnawiamy nasz tabor transportowy tak aby podnieść jakość i terminowość wykonywanych transportów.

EXTRANS

Transport na najwyższym poziomie

Extrans to gwarancja rzetelnie wykonanej usługi transportowej w Opolu. Korzystając z oferty naszej firmy mogą Państwo być przekonani, że zlecone zadanie zostanie przez nas wykonane w pełni profesjonalnie. Ponadto oferujemy atrakcyjne ceny, w których skład wchodzi ubezpieczenie przewożonego mienia. Zapewnia to Państwu gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra pracowników z chęcią pomoże Państwu w każdej kwestii. Zarówno w przypadku udzielenia specjalistycznej porady, jak również pomocy przy bezpiecznym pakowaniu mienia.

usługi transportowe - ekipa

Jesteśmy solidnym zespołem, który z niezwykłą dbałością troszczy się o Państwa transportowaną własność. Nie uznajemy niedociągnięć!

transport w terminie

Powierzone nam zlecenia realizujemy terminowo oraz wyróżniamy się niezwykłą punktualnością, z szacunku dla Państwa cennego czasu.

usługi transportowe flota

Bezpieczne i nowoczesne pojazdy również umożliwiają nam szybkość działania w trakcie realizowanych dla Państwa usług transportowych!

Usługi Transportowe EXTRANS - Partnerzy

Zachęcamy do współpracy z nami firmy świadczące usługi transportowe

logo firmy emGRAF Strona partnera
PARTNER

emGRAF - torby foliowe

Serdecznie polecamy naszego partnera emGRAF. Firma zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie prodkcji reklamówek.

promove przeprowadzki logo Strona partnera
PARTNER

ProMove Przeprowadzki

Firma ProMove świadczy kompleksowe usługi transportowe na terenie Wrocławia oraz współpracuje z nami stacjonarnie w Opolu.

protape logo Strona partnera
PARTNER

Protape - taśmy pakowe

Nasz partner firma Protape zaopatruje firmy (w tym również nas) w taśmy pakowe również z indywidualnymi nadrukami oraz logo.

EXTRANS

Usługi transportowe Opole

zajmuje się przewożeniem:

paczek oraz przesyłek

materiałów budowlanych

zabudowy meblowej

sprzętu na eventy

sprzętu RTV

sprzętu AGD

pojazdów drogowych

motocykli / quadów

i wiele innych

EXTRANS

Transport dla każdego!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i wyboru firmy transportowej Extrans. W zamian otrzymają Państwo zaangażowanie i profesjonalnie świadczone usługi transportowe, pomoc naszej ekipy oraz spełnienie Państwa wszystkich oczekiwań oraz wymagań w stosunku zarówno do usługi jak i obsługi! Zawsze oferujemy Państwu profesjonalne usługi transportowe realizowane na terenie Opola.

Jeżeli masz dodatkowe pytanie dotyczące usługi transportowej - skontaktuj się z nami!

Telefonicznie +48 533 789 987 lub mailowo kontakt@extrans.opole.pl. Zapraszamy!

Klientów Indywidualnych

Nastawiamy się na klienta indywidualnego i wiemy że każdy z nas ma swoje potrzeby dlatego usługi transportowe dla osób prywatnych traktujemy bardzo poważnie!

Małych i Dużych
Firm

Obsługujemy rózne firmy w zakresie usług transportowych. Stałe zlecenia i jeden partner jest dobry zarówno dla firmy transportowej jak i klienta biznesowego.

Dużych Firm Instytucji Korporacji

Nie boimy się dużych wyzwań. Pracujemy dla największych! Swoje usługi transportowe świadczymy dla dużych firm i korporacji i także instucji publicznych.